Jiná odpověď

Pozastavil bych se u R-U, taková moc měla velký vliv na vývoj nejen STŘ Evropy. Pokud by došlo k postupné transformaci a demokratizaci členských zemí, mohli bychom být silně prosperující oblast. Vždyť průmysl zde byl na vysoké úrovni, dokud ho komunisté nedostali na úroveň nekonkurences­chopnosti. Německá preciznost…nějak mi připadá, že je to pomalu historické klišé, ale jejich schopnost a vliv je stále na scéně.

Pepa25

Jiná odpověď

V historii obecně. Nesou si náskok z minulosti (stejně jako si zaostalé země nesou z minulosti zatížení).

Edison

Jiná odpověď

Rokio

pracovitost

Podle mě se jedná o kombinaci pracovitosti a relativně malých rozdílech mezi bohatými a chudými.

elkon

Jiná odpověď

Solidní a promyšlené hospodaření.