Kaydee

Jsem bi(pan)sexuál? Je to trochu složitější a potřebuji pomoct.

Jsem teen holka. Vždy jsem byla velmi tolerantní ohledně LGBT. Na 100% se mi líbí kluci, ale představa, že libám holku, nebo s ní chodím mi vůbec nevadí. Nikdo mě ovšem nikdy nepřitahoval-ani kluci ani holky(nejsem asexuál. Představa intimnějších věcí mi nevadí, jen nevím s kým bych je dělala.) Problém je právě ten, že nevím jestli se mi opravdu líbí i holky, nebo jsem prostě ohledně těhle věcí vážně tak tolerantní?

Nejlepší odpověď
Drap

Nepřemýšlej o tom, dej tomu čas a vše časem příjde samo.

Další odpovědi
anonym

Prostě opatrně zkoušej, poznávej různé možnosti a časem ti to bude jasné.

elkon

Říká se, pro pravdu se lidi perou. Takže když napíšu pravdu, hned mě nahlásíš. Je to tvůj problém. Mě to nezajímá. Spíš se zamysli nad sebou.

anonym

Hlavně se nenech vmanipulovat do takového vidění sama sebe, které by spíše než o tvých pocitech vypovídalo o tom, jak tě chce vidět tvé okolí. Tím by sis samozřejmě nijak zvlášť nepomohla.