Gus_Fring

Jíte zmrzliny i přes zimu?

Jakékoliv. Měl jsem totiž zato, že zmrzliny jsou „osvěžením“ do léta, ale známí jedí ty ze supermarketů v průběhu celého roku.

Odpovědi
Rokio

Ano, občas si dám zmrzlinu i v zimě, pokud jsem doma.

Kepler

Ano, i v zimě si ji dávám jako dezert po obědě. Nejvíc mi jede Big Milk od Algidy (1000 ml) – navíc mají perfektní krabičky do lednice.

DoTazatel

Jím, i když ne tolik jako v létě. A hlavně doma v teple. Nejvíc mi chutná Carte D'or a jahodový mrož (v tom kelímku). Teda jako z těch kupovaných v obchodě, jinak mám nejradši točenou míchanou ze stánků… Tu ale v zimě asi nekoupím. :D jinak úplně nejradši mám domácí jahodovou dřeň.

Já vůl si někdy koupím ledňáka v obchodě, když venku mrzne. A to se venku pak blbě jí, když to netaje – naopak je to ještě zmrzlejší a člověk musí opatrně okusovat, tak aby se mu to nedostalo do zubů. Proto si v zimě dávám zmrzlinu hlavně doma.

Ametyst

Zmrzliny nejím v zimě, a v létě tak 1× za měsíc, když někde mají sorbet. Mléčné sušené prášky mi nedělají dobře celoročně.

elkon

Zmrzlinu i různé nanuky podle chuti, ne podle ročního období.