emko50254gg

Je stále platný vymezený čas pro důchodce nebo ne?

Dobrý den, je ještě platný ten vymezenej čas pro důchodce na nakupování nebo neni? Díky. Abych věděl jestli si můžu zejtra ráno něco jít koupit nebo musim cekat.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Stále platí

Zdroj: https://www.vla­da.cz/cz/epide­mie-koronaviru/dulezite-informace/mimoradna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234

Další odpovědi
Drap

Ano je.
Odpovídano v pondělí, ještě když platil

annas

Byla jsem dnes 25/5 kolem 9.00 hodiny v drogerii Teta. Dovnitř přišli dva mladí a ptali se prodavačky, zda mohou nakupovat a zda je nevyhodí" jako v Bille.Prodavačka vysvětlila, že to záleží na velikosti prodejny.
dnes 25//5
Doba pro nákup důchodců stále platí. Ale u nás Billa, jako jediný marke, sleduje, zda ve stanovenou dobu nakupují jen senioři.

V jiných marketech to neřeší.
-
Od úterý 26/5 už omezení pro důchodce neplatí

" Čas vyhrazený v obchodech seniorům končí, rozhodla vlád!

https://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/online-sireni-koronaviru-v-cesku-a-ve-svete/r~f03bb09­e9c1f11eab1110cc47ab­5f122/?utm_sou­rce=centrumHP&ut­m_medium=dyna­micleadbox&ut­m_content=defau­lt&utm_term=po­sition-0&utm_campaig­n=Aktualne

Edison

Sleduj média. Omílaj to tam dnes celej den furth dokola.