Spartaboy

Je rozdíl mezi set-top boxy v kvalitě příjmu aby například neblbnul obraz? Babička nedávno začala mít s tím problém.

Možná to je tím větrem. Může za to set-top box?

Odpovědi
Alesh

Ne, za vítr nemůže set-top-box, ale změny atmosférického tlaku. 🙂

elkon

Rozdíly jsou samozřejmě značné. Stačí pročítat odborné recenze. Třeba zde.https://www­.lupa.cz/clan­ky/shanite-set-top-box-pro-dvb-t2-nejprodavanejsi-modely-v-ceskych-obchodech/

anonym

Set top boxů je mnoho, žádná recenze, žádný jednorázový test na tuto otázku neumí dostatečně odpovědět.

Asi nejlepší způsob jak minimalizovat možnost, že se napálíte a koupíte zrovna takový, který má s příjmem signálu problémy je otevřít si heureku https://set-top-boxy.heureka.cz/f:24337:­1;p:-1000/ a podívat se na recenze u jednotlivých set top boxů, kde uživatelé problémy se signálem zmiňují, pokud se s nimi setkali. Je to ale nespolehlivé, je třeba jednotlivé případy brát trochu s nadhledem, mnoho lidí prostě není schopno určit příčinnou souvislost a svádí chybné nastavení antény na vadu set top boxu.