Kepler

Je pravda, že okupanti přicházejí a pak odcházejí?

Jak říkal prchajícímu nacistickému důstojníkovi ten mlynář z Habermanova mlýnu? Vrátí se někteří?

Odpovědi
anonym

Nemusí, své bojovníky mohou udržet na čarách a až se naskytne příležitost, jsou tu zase. Když se podívám kolem sebe, ruský vliv je tu stále účinný a není to mocnější než mít zde ,,pár" vojáků?

aliendrone

No… pokud odejdou, jsou to okupanti, nájezdníci apod. Když zůstanou, stane se z nich domácí obyvatelstvo. Třeba my Češi jsme typickou ukázkou, když naši předkové někdy cca v 5. století okupovali českou kotlinu. ;) :)

Nwm, ten film jsem neviděl, tudíž neznám souvislosti. :)