KristovaNoha

Je posilování na bradlech efektivní pro hubnutí?

Jako je toto:
https://www.in­sportline.cz/p229080/­Samostojn%C3%A1-hrazda-inSPORTline-Power-Tower-PT250.jpg

Odpovědi
kelley

Posilování je, jak už slovo napovídá, spíš pro budování svalové hmoty, formování postavy apod. Což může dokonce přinést nárůst hmotnosti. Na hubnutí bude spíš nějaká aerobní aktivita, běh, skákání přes švihadlo…

Drap

Je, stejně jako každý jiný pohyb a cvičení.

nyjono

Minimálně. Jak správně píšeš, je to na posilování.
Na hubnutí jsou jiné druhy cvičení. Spíše v aerobním tempu. Ne posilovací.
Posiluješ svaly, ne redukuješ tuky.

ElonMusk

Rozhodně se při tom hubne, ale ne efektivně. Na hubnutí je HIIT trénink.