321hophophop

Jaký máte názor na projekt Stop 5G v ČR?

https://stop5g.cz/

Nejlepší odpověď
Edison

Ježiš… to jsou bláboly!!! Další hoax page, fake news. Tohle číst je zralý na Chocholouška…

Další odpovědi
Kepler

Absolutní kravina. Výplod různých konspirativních a chorých mozků. To už by mohli zakázat rovnou koukání na svět – tedy elmg. obor viditelného světla, který obsahuje daleko víc energie. Potíže nastávají až u záření UV – B a C.

Arne1

Výplody chorého mozku

anonym

Už podle prvního pohledu na tu stránku jsem se málem udusil jablkem, jak jsem se začal smát.

Rozmazaný obrázky, navíc ustřižený v půlce, naprosto nemožný rozeznat, co je odkaz a co jen text, když si změním jazyk na angličtinu, jsou tam úplně jiný texty xD

Takhle nějak vypadala „webovka“, kterou jsme dělali v 6. třídě základní školy na hodině informatiky.

anonym

je to projekt technických antitalentů vyjadřujících se o věcech, o kterých nemají sebemenší znalosti. To už mohli rovnou založit i web stop-operacim-tlusteho-streva.cz. Dávalo by to asi tak stejný smysl.

Pepa25

Aspoň víme, proč jste se tu objevil … Udělal jste reklamu kravině a tak už můžete zase jít!