Kepler

Jakou největší vzdálenost jste proletěli vzduchem?

Letadla, vrtulníky a horkovzdušné balóny nepočítám.

Nejlepší odpověď
Drap

Asi z 6 m ze skály.

Další odpovědi
orwell

Něco mezi 9 a10 m při katapultáži z motocyklu, ale je to už hodně dávno.

Emefej

Cca 4 m při česání hrušek a 10 m do bazénu ze skokanské věže.

Mc Merkurion

… to už si nepamatuju, jen vím, že po dopadu jsem viděl všechny svatý, jen je mít na co obtáhnout a byl by ze mně druhej Michelangelo …

marci1

Už si nepamatuji, jak velká vzdálenost to byla, ale kdysi jsme s bratrancem seděli na třešni, vyprávěli jsme si vtipy a při jednom supervtipu jsem spadla ze stromu.:-))

Malvína

12m. Skok z věže hasičské zbrojnice.

Kepler

Já taktéž na skále, ovšem s jištěním lanem. 4 m nad jisticím bodem (skoba +karabina) + 4 m pod něj. Houpal jsem se skoro jako jojo a málem jsem se u toho pos…