Meggie2

Jaká myslíte, že je pravděpodobnost rozvodu manželství?

Nejlepší odpověď
Edison

50/50. Buďto se rozvedete, nebo nerozvedete.

Zdroj: https://www.czso­.cz/csu/czso/0b00225862

Další odpovědi
marci1

V posledních letech mírně klesla na cca 45%: https://chrudim­sky.denik.cz/z-regionu/rozvodu-po-letech-konecne-ubyva-20190903.html
Jak já říkám: Pokud se sejdou průměrně inteligentní lidé, kteří se mají rádi a chtějí prožít smysluplný manželský a rodinný život, pak jim to vyjde. 🙂

anonym

Těžko říct, ale pokud oba cítí, že do toho chtějí jít, tak to smysl má. A nějaká pravděpodobnost, tak šance tam je, ale s tím do toho jít není fér.

Takže pokud se chystáš vstoupit do manželství, tak hlavní je, zda ho miluješ. Neměj strach.

elkon

Nemyslím si nic, protože to je pouze spekulace.

zjentek

Irelevantní. Bývá dáno důvody, z jakých spolu lidé v manželství bývají. Těch je požehnaně. Prakticky ve všech případech institutu manželství bývá již před svatbou považováno, že tento svazek bude uzavírán z lásky. Ze sta procent je tomu na vině jistá vrozená, typicky ženská vlastnost. Žena tuto vlastnost považuje za samotnou lásku. Bohužel. Ale není nikterak vědecky prokázáno, zda bohužel pro muže, či bohužel pro ženu. Ovšem i zde výjimky potvrzují pravidlo. Ahoj (;

Gonfaloniér

V dnenší době průměrně něco nad 60 %.