MichaelOffic

Jak zálohuju celý HDD včetně programu a souborů na externí disk pro obnovu?

Win 10. Prosím nepište mi že to jde přes nastavení – soubory to uloží ale třeba programy a licenci na office zase ne. Chci způsob který je snadný jako na telefonu že se zálohuje vše na pc a po obnově to vypadá stejně jako při uložení. Díky.

Jinak obraz disku uloží jen to co je potřeba ke spuštění systému, ne další drobnosti :/

Odpovědi
Edison

Vytořením obrazu disku.

Hlada

Acronis True Image