Löwe

Jak vypadá zánovní zboží z Alza.cz?

Díval jsem se na nějaké zboží v e-shopu od Alza.cz. U jednoho kusu byla sleva 21% a status zánovní. Mohl by mi někdo říct, jak takové zboží vypadá a zda se vyplatí si jej pořídit? Děkuji. Pro více infa, jedná se o laptop.

Nejlepší odpověď
gecco

Mělo by to být v popisu – často se jedná o zboží vrácené ve lhůtě 14 dní nebo o kusy z ´výstavky´…

Další odpovědi
anonym

zboží může být bez orig.obalu, rozbalené a to z důvodu vrácení, vystavení atd. mělo by tohle vše být v popisu. pozor, aby bylo kompletní příslušenství. já osobně nekupuji v obchodě, pokud je krabice pomačkané, otvíraná (kdy je porušena přelepka kvality). nekupuji ani poslední kus

ptáč

21% zní jako DPH 21%, to zní dobře. Záruční podmínky jsou dané zákonem.