Boy 13

Jak správně dávkovat kapky do uší?

Minulý týden jsem dostal od doktorky na předpis kapky do uší na bolavé ucho. Vždy si lehnu na bok, nakapu 4 kapky podle předpisu a čekám 5 minut. Poté se zvednu, ale kapky začnou téci ven. Co mám dělat? Chci aby mi pomohly, a né abych si to tam kapal zbytečně…Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
Drap

Tak jak to děláš. Kapky právě tím, že je tu chvíli necháš v tom uchu začnou působit. Ucho je tak uzpůsobené, aby přebytečná tekutina vytekla. Ušní kapky se převážně aplikují vícekrát za den /to určí lékař/, a tím je zabezpečená léčba.