Jak se skládá koloběžka?

Ahoj, jak se skládá koloběžka? Návod u ní je jen v polštině a němčině a žádný obrázek skládání tam není. Mám koloběžku Raven Dots White. Děkuji za odpověď. Adélka, 13 let.

Odpovědi
Edison

Podle návodu. Co chceš, když ani nenapíšeš jaká???

anonym

Podle obrázku to nevypadá tak složitě.
Popros tatínka, určitě na to společně přijdete.

anonym

Jojo, podle obrázku to vypadá jasně a přehledně.

vojtabrabec

Ahoj. Máte někdo zkušenosti s touhle koloběžkou https://netob­chodak.cz/kolo­bezky/3892412-globber-kolobezka-one-k-active-brake-black.html ? Chci koupit synovi nějakou kvalitní, takže budu rád za doporučení.

Edison

Astaroth, kde je nějaký obrázek? Tady není NIC. Ani typ / model kolobrndy a každá to může mít jinak.