mosoj

BW fotku silně podexponuješ a je to. Je ale potřeba vědět co je to expozice, podexpozice a přeexpozice!!! Stále se to pojmenovává podle vlivu negativu na pozitiv.

Další odpovědi
Edison

Není to dobrá fotka. Technicky pěkně mizerná. Jinak základem je hra se světlem.

Dochy

Edison: Netvrdil bych automaticky že je mizerná. Tak jednoznačně kvalitní portrét to není, otázka je co chtěl autor dosáhnout a zda toho dosáhl.

Edison

Je mizerná. Autor se snaží v zásadě okouzlit pzorovatele. A to různými prostředky. Pokud se mu to nepovede, a zde se mu to nepovedlo, je to dílo mizerné. 😉

Dochy

OK, mně připadá zajímavá a dokázal bych si představit místa kde by se takový plakát vyjímal. Určitě ale ne u nás doma 😉

Edison

Tak znám tenhle styl fotek. A jsou jich mraky. Ale tohle je prostě hrůza. Nějakej marnej a mizernej pokus něco/někoho napodobit. Dost možná je to dopatlaný v compu… A na slovo DOPATLANÝ kladu důraz.