LuK4S3k CZ

Jak se pozná zlomení žebro nebo žebra ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Rentgenem, po autonehodě jsem měla 2 žebra zlomené, a ta bolest se nedala vydržet. Nemohla jsem se ani nadechnout. Pak můžou být i naražené, to taky hodně bolí. Nutný je rentgen!!!

Další odpovědi
everest

nejlepe to pozna doktor a rentgen

Beer4Real

tak že tě to bolí

so.me

Podle velké bolesti. Já když jsem si ho zlomil, tak jsem slyšel a cítil, jak křuplo. Na RG to sice uvidí pěkně, ale nestojí to za ty paprsky do těla. Stejně s tím doktoři nic neudělají, pouze dají prášky na bolest. Samozřejmě něco jiného je mnohočetná zlomenina, tříštivá atd. To pak ale člověk není v situaci, že by seděl u PC a vyptával se 😉