Lucimia

Jak se můžu co nejrychleji uklidnit?

V 18:00 mám ústní zkoušku z latiny a je mi tak blbě jako nikdy. Ta profesorka je hrozně přísná a už spoustu lidí vyhodila, asi to dneska nezvládnu. Říkám si, že o nic nejde, ale celá se klepu. Potřebuju se okamžitě uklidnit, jinak to nevydržím do té doby. Navíc také cítím, jak zas budu mít „rozhašený“ trávicí trakt. Máte někdo dobrou radu jak se zklidnit?
Doplňuji:
Tak jsem to zvládla na výbornou – přímo na A! 🙂 Ale bylo to docela těžké, takže můj strach byl oprávněný. Děkuji za všechny rady. 🙂

Nejlepší odpověď
ten který je

Vytyčte si nějaký cíl např.něco po čem toužíte (nějaké pěkné oblečení nebo něco jiného)a řekněte si že až tu zkoušku uděláte tak si to půjdete koupit.Nevím zda mi rozumíte ale mám na mysli se nějak odměnit,udělat si radost.Možná by bylo také dobře si jít ted na chvilku lehnout a trochu vypnout.Nestresujte se,věřte si.Držím Vám palce a v 18:00 si na Vás vzpomenu. 🙂

Další odpovědi
Michal

Klid spočívá ze znalosti věci.Pokud to nestačíte dohnat ,asi ne,naučte se hluboce dýchat: nádech a výdech je prováděn pomalu asi jako u jogínů.Při dýchání se snažte na nic jiného nemyslet.Potom snězte trochu ovoce.Jablko ,banán ,nebo jiné podle vašich možností a myslete třeba na moře.Chce to pro příště trochu cviku.A ovládat látku.Hodně štěstí u zkoušek Vám přeje Michal.

Jahoda

Sice jsem Vám Lucimio neporadila jak se zbavit stresu, ale jsem ráda, že jste to zvládla na výbornou! V 18:00 jsem si na Vás vzpomněla a držela Vám palečky. 🙂 I do budoucna Vám přeji mnoho dobrých úspěchů. 🙂

P3p!no

Souhlasím s ten který je.Určitě to nebude tak hrozné, věřím vám, že to zvládnete a až bude po zkouškách tak si řeknete proč ste měla takový strach.Každopádně držím palce a dejte vědět jak jste dopadla.

ReHu

Pokud si budeš říkat, že to asi dneska nezvládneš, tak jsi na poloviční cestě k neúspěchu.
Vzpomeň si, že ses učila a něco v té hlavince zůstat muselo. Logicky.
Takže si na 30 min sedni, pusť si třeba nějakou ralx.hudbu, zavři očka a představuj si, jak jdeš dovnitř, odpovídáš na otázky a s úsměvem vycházíš spokojená ven.
A jde o život 🙂 ???

P3p!no

Připojuji se ke gratulaci 🙂

ten který je

Gratuluji Lucimio.