Adika3

Jak poznám když je samice těhotná pavího očka (ryba) ???

Doplňuji:
Je poznat zě čeka ma to i u zadecku cerne dva dny cekam a nic :( poradte prosim

Nejlepší odpověď
ivzez

Nijak, žádné zvíře nemůže otěhotnět.
Výrazy těhotenství a otěhotnění lze
použít pouze u lidí/žen …

Další odpovědi
ahold

Má výrazně kulatější břicho a u řitního otvoru černou část břicha.
Doplňuji:
Nebuď netrpělivá. Nic jiného ti nezbývá. Pokud nevíš, kdy došlo k páření, tak ti prostě nezbývá, než čekat. Březost trvá přibližně 4 týdny. Voda by měla mít teplotu cca 28C. Nech jí v klidu. I příliš pozornosti jí může vadit a dokáže porod odložit.
Nejlépe uděláš, když si něco o rybkách načteš. Stačí zajít do kterékoli knihovny a vypůjčit si něco o akvaristice. Tam najdeš všechny info, které tě zajímají i s fotografiemi.

cochee

To bříško jí těsně před vrhem jakoby zhranatí. Bylo by dobré mít v akvárku hodně drobných rostlin, ať se potěr má kde schovat, jinak je ostatní rychle sežerou, i máti si pochutná 🙂