nyjono

Jak najít člověka, který nemá profil na FB?

Už nějakou dobu nereaguje na maily ani telef.volání. Bydlí daleko a tak její známé neznáme.
V evidenci pohřebních služeb není. Věk cca 55 let.
Mohu kontaktovat nějaký úřad v místě bydliště? Policii hlásit nechci.
Telef.kontakt byl v minulosti bez problémů, teď tel. sice zvoní, ale nezvedá, tak je možný, že už má te.č. jiný uživatel. Vždy měla předplacenou kartu.
Dík za nápady, které pomohou.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… když už chceš mermomocí použít fejsko, zkus na něm najít nějakého souseda, je to jen nápad …

Další odpovědi
Edison

Když telefon zvoní, tak je číslo platné. Leda by jej sama někomu přenechala… Ale o takový hlouposti pochybuju. A co tam zajet, když víš bydliště?

Pepa25

Jako dřív, když nebyly mobily ani e-maily: napsal dopis nebo navštívit osobně …

df

Úřady poskytují takovou službu tuším za 500 Kč. Vyhledání posledního trvalého bydliště osoby.

Nela56

Co zkusit poštu pro tebe ?