relux

Jak je to s brigádou pro studenty?

Dobrý den, mám asi 3 brigády a jakožto student můžu vydělat jen 10.000 za měsíc. Co když ale budu pracovat tak moc, že vydělám přes 10.000 Kč? Od známých vím, že když vydělali víc než je stanovena hranice, tak se jim to prej strhlo. Můžu ten přeplatek nějak dostat zpět přes úřady, nebo ne?

Odpovědi
Schluker

Bude Vám strženo zdravotní pojištění a záloha daně (možná i sociální, ale to si nejsem jistý). Zdravotní Vám nikdo nevrátí, o vrácení daně můžete požádat v ročním zůčtování.