kemis

Jak dlouho vydrží akvarijní rybky bez jídla, na jakou dobu je můžu opustit?

Nejlepší odpověď
anonym

Dokud nechcípnou.

Další odpovědi
denibara

Dospělí ryby, pokud mají akvárko s rostlinami, kameny atd. kde se můžou usazovat zbytky krmení, můžete je opustit klidně i na týden. Hodně vyčistí akvárko. Samozřejmě to nepraktikujte moc často.

akama

jde o to jaký, nevim třeba já je nechávám vyhladovět občas 3 dny, protože to je i potřeba.

hanulka11

kdysi jsem četla, že rybičky se mají krmit v malých dávkách několikrát denně -možná záleží od druhu

hledala jsem a našla jsem vám toto-bude se to hodit

http://www.moje-akvarium.net/clanky-pravidla-krmeni.php