Jak často člověk denně prdí?

funkce lidského těla

Nejlepší odpověď
mosoj

Vod rána do večera.
Kdo prdí zdraví si tvrdí!

Další odpovědi
quentos

bude to jiné, když posnídáte česnek, poobědváte fazole a povečeříte cibuli, než když budete mít jakousi jinou stravu… myslím, že průměr snad ani počítat nejde, je to hodně individuální, prý záleží i na pohlaví (ženy o sobě tvrdí, že neprdí – že „jen pšoukají“) a na kvalitě trávicí soustavy

gurujara

V průměru muži 37× a ženy 49× (je to velmi zajímavé zjištění, ale ženy opravdu prdí více – souvisí to s jejich specifičností trávící soustavy), ale jsou i vyjímky, například já prdím průměrně 72× za den a to se ještě držím

Neonka

Často, hlavně v autobuse, kině a ve frontě na poště.

hanulka11

záleží hodně na složení stravy a na tom jak tělo vše zpracuje, takže je to různé

franku

Muži prdí více než ženy a to proto,že nemájí stale otevřenou pusu.Holt ženy méně prdí,ale o to víc nakecají.Ale mezi námi děvčaty umí ženy taky pěkně prdět a přitom smrdět.