jirka F

Jak byste se zachovali kdyby vás někdo s příbuzných nachytal při vašem sebeukajení?

Nevím jak to slušněji napsat.Mně se to stalo před chvílí sebeukájím se a najednou klika cvakla dveře se otevírají a já v panice natáhnu honem kalhoty aspoň na půl žerdi.Musel jsem vysvětlit že je to moje soukromá věc a že to snad dělá každý dostal jsem bohužel vynadáno ať už to nikdy nedělám.

Nejlepší odpověď
Edison

„Už tě někdo chytil při sebeukájení na záchodě?“ „Ne.“ „To je ale perfektní skrýš…!“

Další odpovědi
Hufnágl

No, do země bych se nepropadl, vždyť to dělá každý zdravý člověk… zněla by má odpověď.

Kelt

Asi takto, přírodě nezabráníš a jak říkal Freund „Každý v životě aspoň jednou onanoval a kdo to popírá, onanuje dosud.“ A je lepší udělat si to sám, než do pustit do někoho a zkazit si sobě i jí život a přivést na svět nového člověka, kde by na to nebyl nikdo připraven.

zjentek

To bych nepřežil. Proto jsem si postavil bunkr, kam jsem se odstěhoval od příbuzných, od rodiny, od přátelkyně, který vadila i 20 let stará fotka jedný kočky, kterou jsem měl kdysi rád a asi by jí vadily i fotky ze základky, kdyby tehdy běžně existovaly foťíky, prostě pryč od nich a jediný, kdo má přístup do bunkru je připojení na net, plnej čuňačin. Samozřejmě ženských, bo drandit si karla bych nepřežil nejspíš ANI NA NETU tywoe, no to sorry jako… Napíšeš, kdo tě načapal? Jestli ségra, tak ji musíš sledovat… musíš to zesměšnění stůj co stůj vrátit! Ty to ještě nechápeš, ale když to nezvrátíš na fifty fifty, tak voni se ti budou posmívat CELEJ ŽIVOT! (;

marci1

Teď s tím už neuděláš nic, ale příště se zamknout v soukromí.

da ny

No,
každý zdravý člověk to nedělá (někdo se umí ovládat, nechat si „zajít chuť“.
„Živočich“ má „klapky“, nedomyslí možná rizika.)
a když, tak by měl zvážit kdy, kde a jak.
Vysvětlovat není co… a rozumný příbuzný se zdrží komentáře…
Nejvíce „háklivými“ svědky bývají partnerky a matky!

zjentek

Da ny, konečně věc někdo NAROVINU rozlouskl a rozdělil doposud neurčitou společnost na „zdravé lidi“ a „živočichy“. Já, ezli dovolíš, dovolil bych si jen TROŠINKU POUPRAVIT na „lidi“ a „zdravé živočichy“. Bo tyhle variace mně sedí líp… Děkuji (;(;(;

jirka F

Částečně souvisí ale ne moc.Nachytal mně táta když to chceš vědět.

zjentek

Měl's jej okamžitě taky ukojit, bo ať pozdějic nemůže žalovat.

df

tak to je snad v pohodě

df

souvisí tahle otázka s tvojí předchozí otázkou o zakázaném ovoci? Nebuď takový tajnůstkář!

df

napíšeš kdo z rodiny tě načapal?