Petr Kaňa

Když jedete ze země, kde se jezdí vpravo, do země, kde se jezdí vlevo, jak přejedete na druhou stranu?

Když jedete ze země kde se jezdí vpravo do země, kde se jezdí vlevo (např. Angola – Namibie), jak přejedete na druhou stranu? To se tam na hranicích jízdní pruhy kříží, nebo co?
Jeli jste takhle někdo do zahraničí? Nenajdete někdo na netu fotku?

  • opraveno kvůli Edisonovi

Odpovědi
Edison

Mezi GB a F se NEJEZDÍ!!!

Zrovna mezi Angolou a Namibií se na to můžeš podívat na on-line mapách. Ono to chce kapku přemýšlet.

ElonMusk

Projedu kolem budky na hraničním přechodu, a napojím se na silnici.

nevim1234

Brazílie – Guyana
https://ibb.co/CsfCPSD

Rokio

Petr Kaňa: Edisonovo chování hold nemá cenu komentovat. Úplně z něho čpí arogance a chová, jako kdyby snědl veškerou moudrost lidstva. Každý dělá chyby. Edison, já i kdokoliv jiný.

Edison

Víš… umění je si přiznat, že jsem tu veškerou moudrost nepozřel. Když ale vidím zásadní neznalosti, upozorním na chybu a pak někdo, že něco opravuje kvůli mě, místo toho, aby se chytil za vlastní nos a poděkoval to háže na mě, tomu se říká AROGANCE!!! Mimochodem… HOLD mi klidně vzdej… Takže pozor na to, co píšeš!!!

Petr Kaňa

Máš pravdu udělal jsem chybu. Omlouvám se za to že to vyznělo jako by jsi to udělal ty. Příště místo kvůli napíšu díky.
Dokážu se omluvit za to že to někdo blbě pochopil.

Edison

Ok, bez problémů. Ještě by se měl za nos chytit Rokio. Hlavně si projdi jeho sebechvalný pseoudootázky a pochopíš… 😁

Petr Kaňa

To nevím jaký je, ale ani nevím jaký jsi ty. To nemohu soudit podle jedné otázky. Takže teď nebudu říkat kdo je lepší nebo horší, dobrý či zlý.

Edison

Tak jsem to nemyslel. Já jen, že mě tu osočuje, že jsem zežral nějakou moudrost, ale sám se tu prezentuje jako nejdokonalejší člověk pod sluncem a ještě vyžaduje od ostatních, aby mu to potvrzovali. Jak se tomu říká… Narcismus?

Edison

A… co je moudrost? Ty si myslíš, že všechno vědět? Já si to nemyslím. Moudrost spočívá ve schopnosti pracovat s informacemi. Od nalezení po vlastní přemýšlení o nich, o tvorbě vlstních podložených závěrů. Moudrost naproti tomu NENÍ o ptaní se na každou kravinu a ještě neumět otázku ani sestavit.

Edison

A neházej svoje opravy na mě!! Napsal jsi nesmysl a udělal jsi to ty sám!!!

Petr Kaňa

A teď se dívám na Google maps na hranice mezi Angolou a Namibií a tam se pomocí street view zrovna jezdit nedá, takže opravdu nevím kde jsi to viděl.

Edison

SW se tam sice nedá, ale i z „letadla“ je to tam celkem dobře patrné.

Petr Kaňa

To by jsi teda kvůli obhájení svého názoru měl napsat kde přesně, že?

Edison

Kdybych chtěl napsat SW, napsal bych SW. Ale napsal jsem MAPY. Já vim… Ono to je pro někoho jedno a totéž. Mohu tě ujistit, že NENÍ.

Petr Kaňa

Nenapsal jsem že jsi to opravil, ale napsal jsem že jsem to opravil kvůli tobě a to je pravda ať se ti to líbí nebo ne!!!

Edison

Ale neopravil jsi to kvůli mě, ale kvůli vlastní chybě, chápeš?

Petr Kaňa

Ano, ale na ty chybu jsi upozornil ty. Kdyby jsi na ni neupozornil tak bych ji nejspíš neopravoval. Tudíž mohu říci že je to kvůli tobě. Respektive: chybu jsem neudělal kvůli tobě, nýbrž jsem ji opravil kvůli tobě.