Rokio

Hráli jste Kingdom Come Devilerence nebo jste viděli Let is play? Co říkáte na postavu kněze Bohuty?

Podle mě je to netypický kněz, který má blízko k obyvatelům vesnice. Rád se napije dobrého piva a pobaví se v dobré společnosti, ale přesto své povolání bere vážně a není to žádný vyžírka. Také pochází ze šlechtického rodu, umí se dobře rvát, a dokonce umí obstojně zacházet s mečem. Je rovněž sympatizantem mistra Jana Husa.

Celkově to podle mě je kladná postava.

Odpovědi
Pesimista

Hra nic moc za mě ..... Ale s tím knězem jsem se tam slušně zasmál :D

anonym

„Už jste někdo řešil matematický příklad ? nebo jste koukali přes rameno někomu kdo zrovna něco počítá ? Já si myslím že 1+1 jsou dvě a že dvojka je celkově kladné číslo.“