Spartaboy

Můžete mně vypsat anime filmy od Miyazakiho, které se hodí pro pětiletého kluka?

Případně jinou Anime pro děti bez násilí a drsných scén.

Dobrý den můžete mě vypsat anime filmy od Miyazakiho které se hodí pro pětiletého kluka?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si vybrat filmy sám a posoudit jejich vhodnost.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=Anilme+filmy

Další odpovědi
Edison

Viz CSFD. Sem to vypisovat by fak asi nebyl dobrý nápad.

anonym

Můj soused Totoro, Ponyo z útesu nad mořem, Cesta do fantazie (pokud nevadí strašidla), Zámek v oblacích (válka je tu sice obsažena ale celkem diskrétně), … zrovna Mijazakiho tvorbu druhá světová válka hodně ovlivnila takže se nějaké formě bitvy těžko v jeho tvorbě vyhnete, ale bývá tam často jen náznakově a výjimečně vůbec.