Miroslavst

Co znamená význam slova ? Jak ho chápat?

Co znamená význam slova autoerotika? Má to nějakou spojitost se sexem v autě?

Nejlepší odpověď
panenka

Autoerotika je sólové vystoupení slečny, která vám předvede striptýz a ještě něco navíc. To navíc jsou erotické hrátky s vibrátorem, které nenechají v klidu žádného pána a potěší oko i toho nejnáročnějšího diváka. Toto vystoupení je vhodné všude tam, kde je zájem o velmi erotickou atmosféru. Autoerotika je velmi žádaná především na privátních párty nebo celovečerních programech na diskotékách, klubech.
Miro Miro ty se nezdáš 🙂

Zdroj: http://www.per­fect10.cz/cz/strip-show/autoerotika

Další odpovědi
ten který je

Zřejmně ano.Moje žena mi řekla že už mi nezbyde nic jiného, než že budu muset provozovat autoerotiku.Horší je kde vzít rychle peníze na nějaký auták.

Jahoda

Míro, Míro, Míro… vedle jak ten smrk!

Autoerotika je onanie, masturbace apod. :DDDD

magicm18

Miro,ty to preci vis moc dobre,ale pokud se ptas ,tak i v aute se da provest autoerotika.Vis, uprimne ,na tom tvem motopincku, to bude, asi slozitejsi.AU­TOEROTIKA ,proste si to, mily Miro,mily Miro udelas sam a nebo si nechas autoerotiku predvest.Tzn.,ze cumis, jak si to dela,no a za to asi i neco cvaknes.No, ja myslim,ze vis jak!cauky,ahojky.