Lukáš Rusek

Co znamená pojem protokol auditu?

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se do odkazu, uvidíte, jak vypadajií formuláře protokolu různých auditů. Těch je několik druhů.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=protokol+o+au­ditu&client=fi­refox-b-d&tbm=isch&sou­rce=iu&ictx=1&fir=NUS­r0a6CEHshbM%252CsO7­o6ySj4t-feM%252C_&vet­=1&usg=AI4_-kSR2YAw038Lom6GKIr­X7tHQT6ll2Q&sa=X&ved=2a­hUKEwjP9K6w7MzqAh­X_QkEAHf4qDVoQ9QEw­BnoECAoQIA&biw=1112&b­ih=854#imgrc=NUS­r0a6CEHshbM.

Protokol je podrobná zpráva , která obsahuje: kde byl audit (revize, prověření stavu atd.) provedený, adresa, čeho se týkal, kdo audit provedl a kdo jako zástupce organizace byl přítomný.

Na konci protokolu jsou uvedené závěry, které z kontroly vyplývají.

Další odpovědi
anonym

Podrobný závěr z proběhlé kontroly.

anonym

Podrobný do té míry, že zahrnuje samozřejmě popis všech úkonů sledovaných v rámci auditu a jejich rámcové vyhodnocení s ohledem na nastavené cíle auditu.