Mirdas

Co se zalehnutým uchem ?

Po koupely se mne dostala voda do ucha a mám jej zalehnuté.
Skoušel jsem již mnoho tryků a zatím nic nepomohlo.

Co doporučíte ?

Nejlepší odpověď
anonym

  1. počkat, ono ´odlehne´
  2. zacpi si nos a ´nafoukni´ jej
  3. vyčistit ucho vatičkou na špejli
  4. třepat hlavou (naklonit hlavu zalehnutým uchem dolů a poskakovat)

Počkat.
😉

Další odpovědi
Lamalam

Lehni si na bok na tu stranu, na které máš ucho zalehlé. Obvykle to samo za chvíli povolí.

Drap

Pokud to nepřejde navštívit lékaře, ucho vyčistí. Možno použít i knotové svíce z lékarny na vyčištění uší.

honza95454

Jaxem byl v Alpách, každý den jsem měl s tímhle problém při výjezdu na ledovec (převýšení 2500m za 15 minut), hrozně mě to bolelo. Nakonec jsem zjistil, že stačí pořádně zívnout, ono to opadne samo 😁

msi

zívnout… to se pouzívalo vzdy