exit47

Co se může stát při vdechnutí brouka nosem.

Při sjezdu na kole jsem v docela velké rychlosti vdechl nosem, jakéhosi brouka. Snažil jsem se ho vysmrkat, ale nezadařilo se =D Mušek a jiné havěti jsem papulou snědl/vdechl za jízdy už hromadu, ale nikdy se mi to nepovedlo nosem a ještě ke všemu ta potvora nebyla zrovna nejmenší, takže to byla celkem pecka. Mám s toho doslova brouka v hlavě =D

Nejlepší odpověď
Pájo

Proboha lidi !!! (Iskandar, perna, nonnel…) …co to má být za naprosto zcestné odpovědi? Naprosté bludy!

Pokud jste vdechnul nosem brouka, vdechl jste jej ihned do nosohltanu a hned potom jste jej spolknul (nebo vyplivnul). Projděte ji základy lidské anatomie. Pokud to uděláte, zjistíte, že dutina nosní je s hltanem propojena. Vdechnutí (brouka) do plic reflexivně brání příklopka hrtanová, takže brouk skutečně putoval po spolknutí do žaludku… a to určitě přežijete ;DD
https://www.go­ogle.cz/search?q=no­sohltan&clien­t=firefox&hs=llZ&r­ls=org.mozilla:cs:of­ficial&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=_a_wU­YrYGcrmswb984DIB­g&ved=0CD8QsAQ&biw=1374&­bih=728#facrc=_&im­gdii=_&imgrc=GYd­gBe_xtLUjxM%3A%3Bfbzw­vZau4Cb6iM%3Bhtt­p%253A%252F%252Fwww­.chatar-chalupar.cz%252Fwp-content%252Fu­ploads%252F2010%2­52F12%252Fzdrav%2525C3%2­525AD-23.jpg%3Bhttp%­253A%252F%252Fwww­.chatar-chalupar.cz%252Fo-hlase-a-chrapotu%3B420%3B5­00

Další odpovědi
briketka10

no a žiješ ? žiješ, proč se ptáš co
se může stát, když se nic nestalo :))

autacek

Tak to budeš mít asi brouka v hlavě :)

Otázka je, co tam bude dělat, možná tam bude trpět hlady, možná už je dávno, mrtev, v zažívacím traktu.

Iskandar

No to máte. Ten brouk vám vleze do nosní dutiny, kde doleze k výběžku, probodne přepážku a než se nadějete, tak ho tam máte. V teplém prostředí centrální nervové soustavy vycítí příležitost a naklade vajíčka. Ta se rychle vylíhnou a budou tam nerušeně vegetovat. Samozřejmě, že o potravu budou mít postaráno.
Doplňuji:
Pro Pájo: jaká otázka, taková odpověď.

perna

:D :D takoví podobní brouci existují, ale ne v našich končinách. Z nejvyšši pravděpodobností sám nalezne cestu pryč pokud ne, tak se usadí v nějaké alveole a zemře. Při nejhorším způsobí zánět plic (pneumonii, neboli zápal plic). Pokud ještě nevylezla, zkus jí pomoct ven (hodně se nadechni a hodně vydechno )
Doplňuji:
Proboha opravdu peroxidem ? Když bude inhalovat víc než je zdrávo může zemřít. Vždyt na takovýhle surový postup úplně stačí olynth nebo fizák.

nonnel

Pokud jsi jej nevdechl, zkus použít peroxid vodíku, který se používá v lékárně. Nebo vyzkoušej nabrat vodu do nosních dírek (pomalu vdechnout!) a potom se hodně vysmrkat někam, kde bys mohl zkontrolovat jestli je venku nebo ne.

iwrana

Už se stal případ,že dívce vlétla do ucha moucha,nakladla vajíčka a z těch byli červy,kteří ji žrali.A bylo štěstí,že na to doktoři přišli dřív,než se jí červy dostali na mozek.