Fienir

Co má dělat starší kluk, pokud se mu líbí mladší děvčata?

Např. je mu kolem 30 a líbí se mu holky kolem 20 – 22 let. Má je zkusit někam pozvat? Nebude za nějakého děsivého úchyla? Nebo se přemoct a zaměřit se na věkovou kategorii, která je mu bližší. Já si i s mladšími lidmi víc rozumím (mám i mladé kámoše). Sám se považuji za mladého, i když čas říká něco jiného.

Dobré ale je, že se mi ten věk zvyšuje, například v 25 se mi líbily spíš 18, ve 20 zase 16 leté. Nikdy jsem se ale do těch vztahů neodvážil jít, byly moc mladé, ale po 20+ mi to už přijde v pohodě. A jsem hlavně rád, že by to pak fungovalo i dlouhodobě.

Co myslíte? Nebo mám čekat pár let až se mi zalíbí i starší ve věku 25 let? Jenže to já zase taky zestárnu.

Dřív jsem si říkal, jestli třeba nejsem pedo nebo hebefil, ale teď už mě holky pod 20 absolutně nezajímají. Nevím si moc rady, co s tím, mám to úplně posunutý, co se týče sexuální stránky.

Jde taky o to, že si právě pamatuju, že když mi bylo 20 – 22 let, tak bych nikdy do holky, která by byla v mém aktuálním věku, asi nikdy nešel. A je mi blbé, že něco podobného mám teď chtít po těch holkách, když jim po světě běhají mladší kluci.

Odpovědi
Arne1

Chodit s nimi, milovat se s nimi, …

Drap

A co vůbec řešíš? 10 – 15 let ve vztahu ničemu nevadí a je zcela běžný.

zjentek

tak jsem ti to spočítal, takže až ti bude sedmdesát, tak pudeš po kočkách 30, max. 34 let!

Dochy

Klidně jdi do toho. Netvrdím, že zrovna Ty najdeš nějakou takovou, která o Tebe bude mít zájem, ale je spousta podobných vztahů.

orwell

To je úplně normální. I nám starším klukům (hodně přes třicet) se taky líbí mladý holky. Nenormální by spíš bylo, kdyby tomu tak nebylo. Hlavně se neprováhej až do věku, kdy pro tebe bude přitažlivost ženská menší než přitažlivost zemská, pak už nic nedohoníš.

Kelt

Věk je tady to poslední, co bych řešil. Pokud to není proti zákonu. Každý to posuzuje jinak a hodnotí něco jiného. Jedna věc je partnerka na celý život, další na flirt a podobně. U člověka hodnotíme fyzickou i duševní stránku a podle toho posuzujeme. Například jednou ve filmu obdivujeme mladé děvče, jindy jejich rodiče. A třeba i v běžném životě kolem sebe.