Deni Torijev

Co se stane, pokud jsem neodevzdal včas zápisový lístek o přijetí?

nevěděl jsem že mně přijali a už prošlo 30 dní od potřeby odevzdaní mam se pokusit.

co jestli jste neodevzdali v čas zapisovy lístek

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Malvína

ne

Je vůbec anketa nutná k takové otázce? Co se zeptat já dané škole?

annas

ano

Na anketní otázku není možné reagovat.

Zřejmě jste byl přijatý bez přijímacích zkoušek do učebního oboru. .

"V oborech vzdělání, ve kterých se nekoná jednotná přijímací zkouška (obor Elektrikář), ukončí ředitel hodnocení dne 17. 4. 2020. Výsledky zveřejní dne 19. 4. 2020 a nepřijatým uchazečům nebo zákonným zástupcům nepřijatých nezletilých uchazečů odešle rozhodnutí do 5 pracovních dnů ode dne ukončení hodnocení.

Od 20. 4. do 24. 4. v době od 8.00 hod. do 10.00 hod. mohou přijatí uchazeči odevzdávat na sekretariát školy zápisový lístek, čímž potvrdí svůj úmysl vzdělávat se na naší škole.

Jinak platí nařízení Ministerstva školství.
Uchazeč nebo zákonný zástupce nezletilého uchazeče svůj úmysl vzdělávat se v dané střední škole potvrdí odevzdáním nebo odesláním zápisového lístku řediteli školy, který rozhodl o jeho přijetí ke vzdělávání, a to nejpozději do 5 pracovních dnů po nejzazším termínu pro zveřejnění seznamu přijatých uchazečů (nebo 8 kalendářních dnů po konání společné přijímací zkoušky), a s tím, že uchazeč může uplatnit zápisový lístek opakovaně i tehdy, pokud je přijat na základě nového rozhodnutí vydaného podle správního řádu."

http://www.skola-agc.cz/cz/ucha­zeci/podminky-prijimaciho-rizeni/

--
Tím, že Vaši rodiče neodevzdali zápisový lístek, znamená to, že nemáte o školu
zájem.

Vzhledem k letošní mimořádné situace ať se vaši rodiče zeptají na škole, jaký je možný další postup.

anonym

ne

Pokusit se můžeš. Nicméně máš si to hlídat, když se někam hlásíš. Takhle nezbývá než kontaktovat školu a doufat, že to vezmou. Ale těžko říct, je to tvá povinnost, pokud jsi chtěl tam studovat.