pn65

Co dělat se zubem?

Po vytržení dvouch zubů se mi asi po dvou dnech událala na dásni krvavá bulka, nebo spíš otok, když na to sáhnu jazykem, tak se jakoby hýbe, pochybuju, že by to byl hniz ale docela mě to zavazí v pohybu jazyku.

Nejlepší odpověď
Alesh

To bejvá, vyplachoval bych to heřmánkem na zklidnění, ono to postupně půjde do normálu.

Další odpovědi
Magix.cz

Kdyby to byl zánět, tak bys po dvou dnech už kňučel. Heřmánek je fajn, jak píše Alesh, mě dělá dobře také nanukáč.