Smack

Co dělat, aby člověk byl šťastný?

Co je potřeba?

Nejlepší odpověď
marci1

Mít rád lidi, ale i sebe,užívat si život, vážit si ho a brát ho s humorem. 🙂

Další odpovědi
Rokio

Udržovat si dobré zdraví (fyzické i duševní), dělat práci, která tě baví, věnovat se své rodině a později si založit vlastní rodinu, mít sny, nebo ještě lépe cíle (které jsou splnitelné) a neužívat drogy (alkohol a cigarety jsou OK).

RyuzakiKate

Vzít okamžik, kdy se cítíme šťastní a roztáhnout ho na celý život.

ivzez

Stačí málo:
naučit se radovat z maličkostí.

hapiky

Je otázka co je být šťastný. Pro někoho denně gulášovka a 4rohlíky, a nějaký bakšiš na pivo či kartonové víno.
Povětšinou jsou šťastní ti, kteří nemají žádný velký majetek, dělají užitečnou či prospěšnou práci, nestrádají a jsou zdrávi. Šťastným je učiní každý nový den, když mají chuť něco vykonat, něco co stojí za to.

Kelt

Nic, být šťastný. Je to určitý stav, který prožíváš. A nějaké okolí je nepodstatné. Tak jako prvek je tvořen svým jádrem a ne elektronovým obalem.