Kepler

Co byste si pomyslel o hospodském v podřadné špeluňce v tomto případě?

Objednali byste si tlačenku s cibulí a on uctivě pronese s poklonou: „Výtečná volba, pane!“

Nejlepší odpověď
Bobek 2

Něco jiného - co?

Má slušné vychování, hostů si váží a má velmi dobré mínění o té tlačence s cibulí.

Další odpovědi
Ametyst

Má smysl pro humor

Mně by jeho poznámka vyloženě potěšila. 🙂

Arne1

Má smysl pro humor

Profík

dubraro

Má smysl pro humor

Nějaký žertéř.

Edison

Má smysl pro humor

Hlada

Má smysl pro humor

marci1

Něco jiného - co?

Kromě mě, má rád tláču s cibulí i pan hospodský! 🙂

dudu

Má smysl pro humor

A nebo, že je to bratr Saturnina.

aliendrone

Něco jiného - co?

No, POKUD bych si toho všiml, tak jsem pro ten smysl pro humor. Ale znám se, pingl „je vzduch“ (pokud ho osobně neznám), takže spíš bych si nevšiml a nepomyslel nic. :)

Kajoch

Dělá si z vás zlomyslně pudel

Zřejmě cynik…

Malvína

Má smysl pro humor

Co jiného bych si měla myslet? 🙂