Kepler

Co byste doporučili na koupel nohou v lavóře?

Jen tak pro očistu a změkčení kůže.

Nejlepší odpověď
paul1

Někde jsem už o tom psal. Máme dlouhodobě vyzkoušenou urinoterapii.
Vyzkoušeli jsme v rodině koupele nohou v zředěné urině a mohu vřele doporučit.
Postup: cca 1 – 2 dcl nejlépe ranní moči (není podmínkou) zředit v lavoru cca dvěma litry horké vody,
nohy vymočit, s výhodou je dobré udělat si při tom pedikúru. Spolehlivě se tímto, po několika
opakovaných koupelích odstraní plísně mezi prsty, pod nehty, v podstatě se odstraní různé mozolovité
výrůstky, otlaky na chodidlech a zhrubnutá kůže na patách. Potom opláchnout chodidla čistou vodou.
Po koupeli je dobré namazat si chodidla např. indulonou.Je to jednoduché, a jak se říká – nic to nestojí
a opravdu to výborně pomáhá. Tuto metodu, v podstatě homeopatickou, s malým zředěním, nazýváme u nás
podle místa vzniku šikoterapie (vznikla na východě Slovenska, kde jsme předtím bydleli).

Další odpovědi
ten který je

Doporučuji Rochovu sůl.Dá se koupit v lékárnách a také v drogériích.

Drap

Spolehlivě pomůže i obyčejná kuchyňská sůl, neni třeba s ní šetřit.

da ny

Tuto sůl:
https://www.e­va.cz/zbozi/DRO00447/­sul-koupelova-jodovana-presovska-relaxa-1-kg/