Cermak

Co brát na posílení imunity?

Odpovědi
Edison

A přírodní vitamíny. Přiměřeně. Dobře spát.

Tw!st

Mě se osvědčilo brát vysoké dávky vitamínu C. A to i mnohem větší než je nějaká doporučená denní dávka. Říká se, že více vitamínu C už nijak nepomůže, že to tělo ani nevstřebá. Já beru i 1000mg vitamínu C a na mě to funguje.

jalovkec

Střídmost v jídle, otužování a sport

PetaKo

Za sebe bych doporučila tady ten přírodní doplněk www.betula.cz

elkon

Já užívám vitamín C s pozvolným uvolňováním, nebo Acerolu. Pak také zeleninu.

df

Pivo!

Gus_Fring

Obdobně jako Tw!st. Každopádně, 500 mg normálně, při nachlazení zvětším na 1000 mg a když je zde ten obávaný koronavirus, tak 1000 mg každý den. Ovoce, vyjma banánů (mají hodně draslíku a při jejich pravidelné konzumaci mi nekřupá kloub při klicích :D), nejím. Piju dost čaje.

IvkaH

Tady těch doplňků je hodně. Já jsem zastánce spíše těch přírodních doplňků jako je třeba kozí kolostrum od betuli, takže ty co se prodávají běžně v lékárnách, tak s těmi moc neporadím.

majki636

Jak se tu píše, přírodní vitamíny apod .. když už bych si měla něco dle složení koupit tak to bude už zmiňovaná betula, protože obsahuje kozí kolostrum a všeobecně o kolostru je známé, že je to to nejdůležitější, co by mělo každé dítě dostat, aby se mu posílila imunita a teď je to dostupné v této formě naprosto pro každého

Jakub Tlapal

Ahoj… My s manželkou užíváme už roky lichořeřišnici s dračí krví a vitamínem C 🙂 . Taky jsme zkoušeli kde co, hlavně manželka je taková experimentátorka, a toto se nám osvědčilo nejvíc ze všeho. K tomu samozřejmě klasicky odpočinek, eliminace stresu, ovoce, zelenina, ale to jsou jen takové doplňující věci 🙂 .