lalisasa

Citlivé a bolestivé místo na kůži. O co se jedná?

Už tři dny mě bolí jedno místo na kůži. Je to na levém boku tam, kde se kůže těla dotýká loket od ruky, když se dá ruka podél těla. Ze začátku to bylo citlivý jen na dotek, jako když mate citlivou kuzi po celem těle pri horečce, ale od vcera uz to boli i kdyz na to zatlačím. Bolí to samozřejmě kdyz na tom ležím a kdyz se pohybuji, protože se o to tře oblečení. Na kůži ale není nic vidět. Nevíte co by to mohlo být? Napada mě jen, ze se z toho vyklube pásový opar, ale to se jen modlím, aby to nakonec bylo něco jiného. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Edison

To časem odpadne.

Mno.. pro jistotu… doporučuji navštívit lékaře.

nyjono

Není to nejlepší nápad, ptát se laiků na internetu.
Co to může být, nebo lépe co to to je ti řekne lékař.
Má možnost zjistit více.
Pokud to nebolí moc, vydrž do pondělka, pokud se bolest zvětšuje, řeší to pohotovost.