Peter Petr

Nevíte, zda mám šanci dostat se do armády, když jsem měl podmínku a nechal jsem ji vymazat soudem.?

chtěl bych vědět jestli mám šanci dostat se do armády když jsem měl podmínku a nechal jsem ji vymazat soudem.

Odpovědi
Schluker

Soud urcite nic nevymazal, v tomto prupade se jedna nejspis o zahlazeni. Melo by na vas byt pohlizeno jako na bezuhoneho.

Kryšpín

Do Legio Patria Nostra vás nevezmou tam musí být i opis rejstříku čistý v Česku nevím.