dust8

Chodíte se už koupat do přírodních vod?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, ani to nevyhledávám nijak často. Nicméně nyní asi nebude moc zbytí, do aquaparku mě to netáhne.

Další odpovědi
Kepler

Dřív zcela běžně, teď dávám přednost termálním bazénům.

Arne1

Ano. Do moře. Ale ne už, jen se na to těším.

Lukas27

No samožřejmě, už před měsícem

paul1

Za mého mládí jsme se tradičně po skončení (povinného) májového průvodu šli do Vltavy
vykoupat. Chodili jsme se koupat za Stromovku do průplavu. Někdy byla i pořádná zima. Jednou nám nějaký magor sebral na břehu šaty a odnesl asi 300 m daleko a my na adama jsem si museli pro ně doběhnout

Drap

Ještě ne, je na mně ještě příliš studená voda. Jen jsem minulý týden brodil řeku, tak jsem koupal jen nohy těsně nad kolena. Zásadně se koupu jen v přírodních vodách, pokud tedy nepočítám vanu.

Emefej

Letos jsem plaval v Labi, nedobrovolně (malá nehoda při pravidelné jarní renovaci lodě).