Chce mě zmlátit jeden kluk, ale já se nechci prát. Co mám dělat?

Je mi 17 let a je mi to zvláštní se takhle ptát,ale Dnes jsem jedné me kamarádce napsal,proc me nezdravi a během nekoli sekund mi na to odepsal její kluk ze až se potkáme tak me zbije atd…nerad se s někým pouštim do křížku,ne ze bych se ho bal,to ani ne,ale nerad se s někým peru co si budem. Poradite mi co mám delat

Chce me zmlatit jeden kluk,ale já se prát nechci,co mám delat?

Nejlepší odpověď
zjentek

Hm, tak to už je případ pro policii. Vypadá to, že „mlátička“ děvče ovládá, bo čte a odpovídá na soukromé zprávy výhradně PRO NI (na otázku pro ni ti odpověděl on) a děvče z něj může mít takový strach, že ani nepípne. A to může být ten důvod, proč už tě nezdraví. Totiž může to mít zakázané. Sděl tohle podezření policii a mlátičce vyřiď, cos udělal a přinejmenším se vyhneš tomu, že ti někde za rohem bezdůvodně zlomí nos. Bo s tímhle už bys neudělal vůbec nic, kdyby on tvrdil, že ty sis začal. Takže asi tak – nos pryč a vlastně proč?

Další odpovědi
elkon

Prát se nemusíš, spraví to jedna dobře mířená. A je po praní.

Lukáš Rusek

Tak na tohle hochu nevím co ti odpovědět… První věc je ta, proč tě chce zmlátit. Jestli je to jen kvůli tomu, že jsi se zeptal na otázku, proč tě jeho přítelkyně nezdraví, tak to nechápu. A co dělat?: Říct to rodičům nebo jí kontaktovat proč tě chce její kluk zmlátit. Při nejhorším policie. Může se to brát jako vyhrožování. Pokud je ten dotyčnej zletilej, tak by to měl o dost horší.

Edison

Je ti 17 a nechceš se bránit? Hele, a nemyslíš, že to je od něj jen takový to „pošťouchnutí“? Zapoj především mozek, intuici, a pak i svoji osobnost.

OptieX

teen konflikty. Chápu strach, ale Ty ji máš rád, a on je místní zabiják, co ji šxxx. No tak je pxxxxx.
Uteč.

Spartaboy

Tak to řekni rodičům a kdyžtak i běžte na policii. To by bylo milionkrát lepší řešení než kdybys třeba zazmatkoval a pokusil se o sebevraždu. Neboj se bude to dobrý. Nebo mu zkus prvně napsat že už je necháš na pokoji a že nemáš zájem o jeho holku. Napiš mu že je to jen kamarádka.