Byla nějaká otázka, která vám nedala spát a odpověď na ní jste našli až ve stáří?

Odpovědi
Kepler

Až tak moc ne, spát můžu i bez toho. Jen mi někdy něco vrtá hlavou a nakonec na to přijdu. Výjimku tvoří náboženství nebo filosofie jakéhokoliv druhu. Zřejmě nikdy nepochopím idiocii stoupenců čehokoliv iracionálního. Proč, za jakým účelem se všichni navzájem zabíjejí?

Mc Merkurion

… stále je: Proč ???

Drap

Co je to stáří? Kdy začíná?

led

Do štádia staroby som sa ešte nedostala, veď čože je to zopár tisíc rokov vo vesmírnej večnosti?

zjentek

Nenašli! Sorry jako, ale pokud někdo hlouběji a hlouběji stárne s pocitem, že v nějaký mladší fázi stáří už dostal odpovědi na všechny otázky, tak má potom dobře OCHUZENÝ stárnutí… tvl mezi námi, takový pohodový stáří bych chtěl taky! Prostě reagovat KAŽDÉMU NA VŠECHNO tím, že TO ZNÁM TVL a nedejbože by si někdo VŮBEC DOVOLIL poučky anebo morálku, tak jenom vztyčit prostředníky, bo všechno víme…
Až na drzýho doktora, který nám jednoho krásnýho dne, beze stresu a to klidně i v den naší smrti odpoví na cosi, co jsme sice už dávno předtím znali, nicméně odpověď nám bude stejně velikou novinou! (;