Boule na ruce – je to zlomené?

dobry vecer spadla jsem na schodech na ruku v miste narazeni se mi udelala tvrda boule zlomene jsem to nemela snad, co to muze byt?a co stim? dekuji Simona

Nejlepší odpověď
dudu

Jednoznačně je třeba návštěva lékaře, pokud rána není otevřena neuškodí potření octanovým krémem /ALUMINII ACETOTARTRTATIS CREMOR HBF/, což je něco jako bývalý octan hlinitý, někde též „bílá voda“.

Další odpovědi
ReHu

Co od nás čekáš? Proč nejdeš k lékaři?
Z tak mála informací to nemůže posoudit ani odborník.
První věc, na co se ptá i lékař je kdy? Atd, atd......

oskar

Zajit k lekaři a udělat rengen.

vyneve

důležitý je i věk..navíc, některé zlomeniny se mohou trochu maskovat a přitom je to zlomenina, i když to nebolí extrémně..

takový jeden rentgen člověku neuškodí a dozvíme se všechno. no a pokud to zlomenina není, tak to bude otok? a ten se zhojí sám…
a klidně to může být něco vážné…: )