Jan Kuchař

Bolí víc trhání nebo vrtání zubů ?

Vrtání už jsem párkrát prožil a zrovna půjdu na trhání tak jsem se chtěl zeptat co bolí víc 🙂

Nejlepší odpověď
pusinka50

Neboj, dostaneš injekci do dásně, to trochu zabolí, ale až injekce zabere, tak ani nebudeš vědět, že ti zubařka zub vytrhla. Po 2 hod začne rána přicházet k sobě, to může trochu začít bolet, stačí vzít jakýkoliv prášek proti bolesti, Ibuprofen, Valetol atd. Já prášek nikdy nepotřebovala, nikdy mě to až tak nebolelo. Po vytržení zubu nebudeš smět aspoň 2 hod nic jíst, tak se raději najez před tím.:-)

Další odpovědi
anonym

Mě trhali před rokem stoličku. Byl jsem s tím večer na pohotovosti na Karláku a zrovna jsem chytil nějakou učenku.:) 3× mi píchla injekci do dásně a pořád jsem ten zub cítil. Pak už si nevěděla rady a šla vzbudit doktora. Ten přišel, vrazil mi ji až skoro do mozku a hned to zabralo. Ale těmi injekcemi jsem si protrpěl. Samotné trhání bylo absolutně bezbolestné.

Lukasy

Tak vytrhnuti mlečnych zubu ani nepoznaš a je to to lepší než vrtani. ale u druhych zubu už to je horši. to kdyby ti neumrtvili by hodně bolelo ani tak to pak nebude přijemne, trhaji ti s zubem i s nervy.

huxa

Jak říkají kolegové, dostaneš injekci to trošku víc bude bolet a poté trhání, neni to zrovna něco přijemného, ale ani něco ukrutně bolestného ;) před rokem mi vytrhával 4 stoličky, měl jsem panickou hrůzu ze zubařů a hlavně vrtání, toto jsem si užíval :)