Lečo

Bolí hodně propíchnutí nosu na piercing?

Jak moc bolí nechat si propíchnout nos? Mám to v plánu a zajímalo by mě, jak moc to bolí.

Odpovědi
Kelt

Já nemám žádný piercing, ale poradím ti. Když se necháš očkovat, tak to taky bolí, ale předcházíš možné nemoci, takže vlastně získáváš. Tady si necháš propíchnout nos, abys měla něco v tom nose, aby tě někdo obdivoval apod. Takže jestli chceš kvůli tomu chvíli trpět, je to tvoje rozhodnutí.

Drap

Bolí to stejně, jako když si propíchneš přepážku v nose.

Hufnágl

Bolí to jako sviňa. Mám kamaráda, který po propíchnutí omdlel, mezi tím se začal dusit a pozvracel se. Když přijela rychlá, lékař konstatoval smrt.

iceT

Propíchnutí od specialisty bolí určitě míň než od někoho, kdo ti to doma prorve jehlou. Spacialista má totiž speciální nástroj, kterým kůži tkáň v nose raz dva.

Kryšpín

Dát si dvě slivovice velký percing do nosu, menší na jazyk podobný pod pupek a hned se člověk cítí že je něco víc. Hlavně lékaři takové pacienty obdivují.