Makuššš

Poradíte, jak na bolest za krkem?

Hrozně mě bolí levá strana krku, a pokračuje to až k uchu. Včera v TV sme dělali kotouly vzad, a asi jsem si to nějak natáhle. Bolí to při dívání se do stran, a různě. Díky předem.

Odpovědi
Anemone

Pomalu rozcvičovat otáčením krku do stran. Ne přes velkou bolest, jen kam až to půjde. Jde to většinou každý den o kus dál a za pár dní bolest zcela zmizí. Trochu pomůže i masírovat.

Lamalam

Nenech se od nikoho léčit on-line. Se zdravotními problémy se chodí k lékaři.

ivzez

Nikdy nehledej odpověď na zdravotní otázky či problémy
v internetu, vždycky vše řeš jedině se svým lékařem.

Odpovědí Anemone (nahlásila jsem)
se neřiď, mohl/a bys něco zanedbat.

Anemone

Promiňte Ivzez, opravdu se domníváte že tazatele nenapadlo jít k lékaři? Zjevně nepovažuje problém za tak vážný a proto se ptá zde. Odpověď kterou tady od Vás dostal mu nijak nepomůže. Ta moje by byla pomoct mohla...... S Vaším přístupem budou čekárny u lékaře přecpány pacienty s prkotinou.