Spartaboy

Babička chce měnit baterie v koupelně ale říká že už je stará a nemůže po instalatérech uklízet. Měli by to uklidit oni?

Je běžné nechávat ten binec? A nebylo by nejlepší kdyby je o to někdo z nás požádal ať to uklidí?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Nejlepší by bylo, kdybys babičce vyměnil baterie sám. Není to těžká práce a svinčíku se moc nenadělá.

Zdroj: Z mé praxe

Další odpovědi
Mc Merkurion

… a co kdybys místo hraní her babičce uklidil ty ???

marci1

Myslím si, že solidní firma po sobě uklidí. U mě tomu tak bylo. 🙂

Edison

Záleží na tom, co je součástí poskytnuté služby. Pokud i úklid, měli by po sobě uklidit. Někteří řemeslníci si rozsah dodávek mohou i dohodnout ad-hoc.

cukrar

Binec po sobě nenechají, ale taky nevyleští podlahu po práci. Na to jsou úklidové firmy, nebo vnouček.

Pepa25

Základní úklid by měl být součást uvedené služby.