Spartaboy

AOE2 HD vypadá hůře protože jsou teď nově větší jednotky a jsou na nich vidět nedostatky grafiky. Všimli jste si?

Asi to není vidět pokud máte Full HD. Připadá mě to jako tlak na hráče aby si koupily definitive edition. Je to nefér. Jednotky vypadají jako kdyby to vůbec nebylo HD!

Odpovědi
aliendrone

Nevšiml, protože AOE2 HD nehraju. Matně si vzpomínám na původní Age of the Empires (jedničku i dvojku) a ještě na Age of Mythology. (řečtina > „Leje?“ „Ne!“) ;) :D

Nemyslím, že u těhle her je grafika tím podstatným. :)

anonym

Nevšiml, protože vlastním AoE2 DE.

anonym

všiml, v definitive edition samozřejmě veškerou grafiku překreslovali a vytvářeli nové animace pro HIDPI, pokud ti na tom tolik záleží no tak si DE kup, v čem je problém ? Nečekáš že budou rozdávat svojí práci zdarma, že ne … jsou to hry, ne operační systém, kde by se takoví dobrodinci samozřejmě našli, ale hry jsou jen zábava, za tu snad není problém zaplatit nebo to prostě nekupovat 🙂