maja49

kdy splaskne rodičce břicho po porodu?

Nejlepší odpověď
anonym

Splasknutí břicha po porodu ovlivňuje svinování se dělohy. Ta se pomalu vrací do normální polohy a velikosti. Existují cviky, které přispívají zdravému průběhu tohoto procesu. Rychlost je individuální a největší změna na těle rodičky by se měla odehrát během „šestinedělí“.

Další odpovědi
Dochy

Mělo by během šestinedělí (pokud se pamatuji). V prvních dnech jsou změny znatelnější. Ale něco málo obvykle zůstává 😉
Doplňuji:
Hmmm asi už si nepamatuju a trochu uspěchávám, tak si ty mé lhůty vhodně natáhněte 😉 (a nenechte se bříškem stresovat)

redy

se mi líbí slovo (splaskne) :D